Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардеп від "Слуги народу" бачить себе на посаді міністра освіти. Проте чекає на рішення нового прем'єра

Крім Бабака, розглядаються й інші кандидатури.

Одним із кандидатів на посаду міністра освіти і науки України є Сергій Бабак - обраний депутат Верховної Ради дев'ятого скликання від партії "Слуга народу". 

Про це заявив Бабак виданню "Інтерфакс Україна".

"Доки ми не знаємо кандидатури прем'єра, розмова про міністрів передчасна. Мою кандидатуру розглядають так само, як і інших. Кого із претендентів обере прем'єр та за кого проголосує Верховна Рада, так і буде", - констатував Бабак.

За його словами, претендувати на цю посаду, може будь-хто охочий із комітету освіти, науки та інновацій. На уточнююче запитання щодо своєї кандидатури, Бабак зазначив, що "кожному було б цікаво на шляху свого розвитку потрапити у виконавчу владу". Але кінцеве рішення за майбутнім прем'єром і новою Радою. 

До слова, Сергій Бабак здобував освіту в КНЕУ та в університеті Нейпіра у Шотландії. Також має юридичну освіту. За період наукової кар'єри опублікував понад 50 наукових робіт. Бабак має 20-річний науковий і викладацький стаж. Спеціалізується на питаннях реформи системи освіти, впровадження наукових інновацій та менеджменті вищої освіти.

Раніше голова виборчого штабу партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко назвав нових ймовірних міністрів. Але наголосив, що конкретно визначених кандидатур на міністрів ще немає. 

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

Відео Новообрані депутати від "Слуги народу" розподілили посади в майбутній Верховній Раді

Партійці кажуть, обговорювали кадрові питання під час навчання в Трускавці. Напередодні перелік нових високопосадовців оприлюднили кілька медіа. Джерела ТСН розподіл підтвердили й назвали таким, що обговорюється.  

Новообрані депутати від "Слуги народу" розподілили посади в майбутній Верховній Раді

Залиште свій коментар

Вибір редакції