Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, хто розіграв євродепутата з українським "ЛГБТ-законом"

Ребекка Гармс визнала, що стала жертвою дезінформації.

Розіграш євродепутата Реббеки Гармс з приводу закону про рівні права для ЛГБТ в Україні організували російські пранкери Володимир Кузнєцов і Олексій Столяров, відомі як Вован та Лексус.

Про це Кузнєцов написав у Twitter.

"Депутат Європарламенту Ребекка Гармс, що вимагає бойкоту ЧС, сьогодні радісно роздавала інтерв'ю на гей-параді у Києві про те, що Порошенко готує закон про рівні права для ЛГБТ. Їй зателефонували з АП Порошенка. На жаль, це виявилося лише пранком. Ну, ви розумієте, хто їй дзвонив", - заявив пранкер.

Нагадаємо, депутат Європарламенту Ребекка Гармс стала жертвою дезінформації про підготовку президентом Петром Порошенком законопроекту "щодо прав ЛГБТ-українців в рамках європейських законодавчих стандартів".

Після завершення "Маршу рівності" у Києві 17 червня Гармс заявила, що їй дзвонили з Адміністрації президента України і передали, що Петро Порошенко не тільки підтримує "КиївПрайд", але і має намір подати проект закону про рівні права на наступному тижні. Однак в Адміністрації президента України спростували таку бесіду і подібні ініціативи.

ВідеоТисячі правоохоронців проти нуля: як відбуваються Марші рівності в Україні та світі

Марш рівності у Києві сьогодні охороняла рекордна кількість силовиків: майже по охоронцю для кожного учасника. Не відбулось і без сутички правоохоронців з радикалами. "ТСН.Тиждень" врішила порівняти рівень безпеки та ставлення жителів Києва та у Штатах.

Тисячі правоохоронців проти нуля: як відбуваються Марші рівності в Україні та світі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції