Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли Генасамблея розгляне резолюцію ООН щодо Криму

Подія відбудеться за кілька днів.

Генеральна асамблея Організації Об'єднаних Націй розгляне резолюцію України щодо Криму 19 грудня. Про це повідомляє українська місія при ООН у Twitter.

"Голосування щодо українського проекту резолюції стосовно Криму в Генеральній асамблеї ООН заплановане на 19 грудня", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що 15 листопада на засіданні Третього комітету Генеральної асамблеї ООН була підтримана резолюція про порушення прав людини в Криму окупаційною владою РФ. Резолюцію підтримали 73 держави, проти голосували 23, 76 утримались. 

Уперше в міжнародних документах вказується, що Росія є державою-окупантом, а АР Крим i Севастополь є тимчасово окупованою територією владою Кремля.

Згідно з текстом резолюції, Росія має припинити утиски прав людини в Криму та припинити дискримінізаційні заходи. Також Генасамблея вимагає покарати всіх винних, чи причетних до утисків прав людини та реабілітувати усіх політв'язнів.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко заявив, що розраховує на те, що ООН засудить порушення прав людини в окупованому Росією Криму. Про це йдеться у зверненні президента з нагоди Міжнародного дня прав людини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції