Стало відомо, коли комітет Ради розглядатиме президентські законопроекти щодо Донбасу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пашинський пропонував сьогодні, 4 жовтня, розглянути законопроекти щодо Донбасу.

Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони розглядатиме президентські законопроекти щодо Донбасу завтра, 5 жовтня, о 9:30.

Про це на засіданні комітету сказав його голова Сергій Пашинський, пише УНІАН.

Зокрема, Пашинський заявив, що сьогодні президент України направив у парламент як невідкладні законопроект №7163 про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях.

За словами голови комітету, до цього законопроекту групою народних депутатів було внесено альтернативний законопроект до президентського проекту.

Також Пашинський додав, що президент направив як невідкладний проект закону №7164 про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей.

ВідеоУ ВР оприлюднили зміст законопроекту про реінтеграцію Донбасу

Пашинський хотів оголосити перерву на 15 хвилин і почати розгляд законопроектів щодо Донбасу. Своєю чергою, багато членів комітету виступили проти цього, тому що заявили, що не знайомі з текстами названих законопроектів. Після цього, голова профільного комітету запропонував зібратися завтра, 5 жовтня, о 9:30.

”Шановні колеги, засідання комітету по питанню законопроектів президента буде призначено завтра о 9:30”, - наголосив Пашинський.

Нагадаємо, президентський законопроект щодо реінтеграції Донбасу подано до парламенту. Повна назва документа - законопроект №7163 "Проект Закону про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях". Що пропонує Порошенко у законопроекті про реінтеграцію читайте за посиланням

Залиште свій коментар

Вибір редакції