Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли Кучма востаннє візьме участь у переговорах у Мінську

Екс-президент вважає, що він досяг "критичного" віку.

Представник України у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма востаннє візьме участь у засіданні групи 2 жовтня.

Про це виданню "Бабель" повідомила речниця Кучми Дарка Оліфер.

"Леонід Кучма візьме участь у засіданні ТКГ у Мінську, що відбудеться 2 жовтня. А щодо наступних засідань — усі подальші кадрові рішення з цього питання є прерогативою президента України", — сказала вона.

За словами Оліфер, Кучма не має писати заяву на звільнення, оскільки працював у групі на громадських засадах. Також вона пояснила, що влітку цього року колишньому президенту виповнилося 80 років і саме цей вік він вважає "критичним", коли оголошував про свою відставку з посади представника України у ТКГ.

Своїм наступником Леонід Кучма називає радника президента Петра Порошенка, дипломата Руслана Демченка.

Раніше 28 вересня Леонід Кучма заявив, що піде з посади представника України у Тристоронній контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі, коли досягне критичного віку. Він додав, що працює представником України в ТКГ на громадських засадах понад чотирьох років. 

Другий президент України підкреслив, що остаточно для себе вирішив це питання. "Колись треба мені зупинитися... Коли я досягну критичного віку, я повинен прийняти таке рішення. Коли я приїжджаю додому, я дві доби відходжу від цих зустрічей, а там перед кожною зустріччю обов'язково пігулку заспокійливу під язик... Там занадто важкі розмови", - заявив Кучма.

При цьому він підкреслив, що хотів би, щоб критики Мінського процесу зрозуміли, що цьому процесу немає альтернативи. 

ВідеоКучма йде з посади представника України в Тристоронній контактній групі

Екс-президент іде з посади представника України в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на сході, яку очолював з 2014 року. Сьогодні другий президент України сказав, що піде, коли досягне критичного віку. Влітку йому виповнилося 80. І це нібито - той самий "критичний вік". 

Кучма йде з посади представника України в Тристоронній контактній групі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції