Стало відомо, коли з Москви можуть відпустити додому в Україну свідка вбивства Нємцова

Ганна Дурицька нині перебуває під цілодобовою охороною, з нею працюють слідчі.

Українка Ганна Дурицька, яка була поруч із російським опозиційним політиком Борисом Нємцовим у момент його вбивства, і є єдиним свідком у справі, нині перебуває в Москві під цілодобовою охороною. Із нею періодично працюють слідчі. Ганна у тяжкому психологічному стані, але тримається.

Про це в прямому ефірі програми ТСН.Тиждень розповів Ілля Яшин, близький друг і соратник Бориса Нємцова. Яшин першим повідомив про смерть опозиціонера в соцмережах. Він першим прибув на місце загибелі, і навіть устиг поспілкуватись із Ганною ще до того, як її доправили до відділку. Він - і один з організаторів сьогоднішньої жалобної ходи в Москві.

Яшин повідомив, що слідчі пообіцяли відпустити Ганну додому в Україну вже цієї середи. Водночас він наголосив, що сподівався на швидке розслідування у цій справі, адже навколо місця вбивства є чимало відеокамер, що могли прояснити ситуацію. Натомість відео й досі не оприлюднили. Лише одне і те здалеку.

Ілля Яшин першим повідомив про смерть Бориса Нємцова

Він першим прибув на місце загибелі, і навіть устиг поспілкуватись із супутницею Нємцова, Ганною ще до того, як її доправили до відділку. Він і один з організаторів нинішньої жалобної ходи в Москві.

Тим часом мати Ганни Дурицької розповіла про дзвінок дочки одразу після вбивства російського опозиціонера.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: