Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли новий Верховний суд розгляне позов Саакашвілі до Порошенка

Засідання ВАСУ у цій справі кілька разів переносилися з різних процесуальних причин.

Позов лідера партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі до президента Петра Порошенка про незаконність указу про позбавлення його українського громадянства буде розглядатися в Касаційному адміністративному суді в складі нового Верховного суду.

Засідання призначене на 12:00 29 січня, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Так, спершу цей позов повинен був розглядатися у Вищому адміністративному суді, куди він був поданий восени минулого року, і 3 листопада щодо нього було відкрите провадження.

Засідання ВАСУ у цій справі кілька разів переносилися з різних процесуальних причин.

Останнє засідання з цього питання було призначене в ВАСУ на 21 грудня 2017 року, але воно не відбулося, оскільки в зв'язку з судовою реформою в Україні з 15 грудня 2017 року ВАСУ припинив свою процесуальну діяльність.

ВідеоМіграційна служба пояснила відмову Саакашвілі у наданні статусу "біженця"

З того дня всі касаційні скарги, позови та апеляційні заяви, які належать до компетенції касаційного адміністративного суду, необхідно направляти до Касаційного адміністративного суду в складі Верховного суду.

Нагадаємо, Саакашвілі позбавили громадянства наприкінці липня, коли він був за межами України. Сам політик повернувся 10 вересня. Він в'їхав на територію України через КП "Шегині", що у Львівській області, хоча збирався зробити це через КП "Краковець". Кордону він дістався автобусом та перетнув його незаконно разом із 60 особами. Деякі з них застосовували силу щодо прикордонників. Суд визнав політика винним у незаконному перетині українського кордону та зобов'язав заплатити штраф.

Залиште свій коментар

Вибір редакції