Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли парламент може проголосувати за судову реформу

Робоча група готує законопроекти, які будуть прийняті перед внесенням змін до Основного закону України.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій очікує, що парламент до середини липня внесе зміни до Конституції України в частині правосуддя.

"У нас останнє пленарне засідання буде в липні, якщо я не помиляюся... 15 липня - це крайній термін, до якого ми повинні зробити все можливе, щоб цю реформу завершити", - заявив він.

За його словами, нині робоча група готує законопроекти, які будуть прийняті перед внесенням змін до Основного закону України в частині правосуддя і не дозволять окремим особам впливати на судову систему країни.

"Після того, як ці закони будуть прийняті, підписані президентом, всі стверджують, що ми зможемо винести на друге читання Конституцію і ми зможемо їх (зміни - ред) в залі проголосувати. Я дуже на це розраховую і буду робити все можливе, щоб ми це зробили", - зазначив Парубій.

Він сподіається, що в парламенті знайдеться конституційна більшість голосів, щоб зміни до Основного закону стали реальністю.

"Ми можемо вийти на 300 голосів. Це амбітне завдання. Це завдання, яке дуже непросто буде виконати, але вважаю, ... що ми повинні вийти на такий результат", - сказав він.

Раніше суддю Печерського суду Києва Світлану Волкову звільнять з посади за те, що відпустила керівника спецпідрозділу "Беркут" Дмитра Садовника. Відповідне подання до Верховної Ради зробила Вища рада юстиції. Всі її члени одностайно вирішили, що Волкова носити мантію більше не буде. Бо порушила норми процесуального права та присягу судді. Окрім того, їй загрожує і кримінальна відповідальність.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції