Стало відомо, коли парламент почне розглядати курс на ЄС і НАТО у Конституції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У першому читанні необхідна підтримка простої більшості народних депутатів - мінімум 226 голосів.

Верховна Рада має намір 20 вересня розглянути в першому читанні зміни до Конституції щодо прагнення України вступити до Європейського Союзу та НАТО.

Про це заявила голова комітету Ради у закордонних справах Ганна Гопко на прес-конференції, повідомляє у вівторок, 11 вересня, Укрінформ.

"Уже пройшло декілька комітетів, залишається ще профільний комітет, тобто на 18-19 вересня будуть усі комітети, і 20-го планується внести на перше читання", - зазначила вона, коментуючи подальшу процедуру розгляду змін до основного закону щодо ЄС і НАТО.

Парламентарій нагадала, що у першому читанні необхідна буде підтримка простої більшості народних депутатів - мінімум 226 голосів, а далі - конституційної більшості в 300 голосів. 

Нагадаємо, президент Петро Порошенко 3 вересня зареєстрував у Верховній Раді законопроект змін до Конституції, якими закріплювалися б плани країни щодо вступу до ЄС та НАТО. Йдеться про зміни до статей 85, 102 та 116. Вони передбачають відповідальність Верховної Ради, Кабінету міністрів та президента України за закріплення європейського та євроатлантичного напрямів розвитку України.

ВідеоПорошенко зареєстрував у Верховній Раді проект змін до Конституції

Рух України до ЄС і НАТО закріпити у Конституції, а дозвіл на розташування російських військових баз з неї викреслити. Президент зареєстрував у Верховній Раді проект змін до основного закону, які анонсував у промові на День Незалежності. 

Порошенко зареєстрував у Верховній Раді проект змін до Конституції

Залиште свій коментар

Вибір редакції