Стало відомо, коли Рада може проголосувати за закон про електронне декларування

Тривають переговори із європейською стороною.

Узгоджена з європейською стороною редакція закону про електронне декларування буде прийнята на найближчому пленарному тижні Верховної Ради.

Про це заявили керівники парламентських фракцій "Блок Петра Порошенка" і "Народний фронт" Юрій Луценко і Максим Бурбак, пише Інтерфакс-Україна.

"Цей закон буде і реалістичним, і європейським за глибиною його використання. Думаю, це станеться в перші дні наступного пленарного тижня Верховної Ради", - сказав Луценко.

Бурбак зазначив, що зараз йде узгодження з європейською стороною нової редакції закону. "Упевнений, що на наступному пленарному тижні ми вийдемо на єдину позицію, і ми готові його підтримати", - сказав він.

Раніше представник ЄС в Україні Ян Томбінський закликав привести у відповідність до міжнародних стандартів закон про електронне декларування. Він зазначає, що більшістю "безвізових законів" у Європі задоволені. Проблеми виникли лише із законом про електронне декларування, у нинішньому вигляді він не допоможе створити систему контролю активів. 

Частина депутатів заявила, що зміни до закону "Про запобігання корупції" щодо роботи електронної системи подання та оприлюднення декларацій держслужбовців насправді дозволили народним обранцям приховувати свої статки в деклараціях. Крім того, законом на рік відкладено настання кримінальної відповідальності за неправдиві дані.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: