Стало відомо, коли справа імпічменту Трампа надійде до Сенату

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пелосі надіслала лист демократам з поясненями.

Справа щодо імпічменту американського президента Дональда Трампа надійде до Сенату наступного тижня.

Про це 10 січня пише Politico з посиланням на лист спікерки Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі.

В листі адресованому демократам Пелосі розповіла, що попросила голову юридичного комітету Сенату Джеррі Надлера бути готовим винести на обговорення резолюцію про передачу статей до Сенату.  Це ймовірно відбудеться у п’ятницю. 

Вона зазначила, що у вівторок проконсультується з конгресменами-демократами з Палати представників з приводу подальших дій.

Напередодні лідер республіканської більшості в Сенаті Мітч Макконнелл обіцяв, що наступного тижня Сенат приступить до інших законодавчих заходів в разі, якщо Пелосі не надасть статті звинувачення проти Трампа.

Як повідомлялося, нижня палата Конгресу США більшістю голосів проголосувала за імпічмент президента США Дональда Трампа. За першу статтю щодо перевищення повноважень було віддано 230 голосів, проти – 197. За другу статтю щодо втручання в роботу Конгресу проголосували 229 депутатів, а проти неї висловилися 198. Після Палати представників, в якій більшість складають демократи, проголосувати за імпічмент має ще Сенат, де більшість мають уже республіканці.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп спостерігав за трансляцією процедури імпічменту, котра відбувалася в Палаті представників Конгресу, в телевізійній трансляції на мітингу своїх прихильників у Мічигані. Там він заявив, що "демократи затаврували себе вічною ганьбою" через те, що "намагаються анулювати голоси десятків мільйонів патріотичних американців". У Білому домі в офіційній заяві назвали голосування в Палаті представників "кульмінацією одного з найганебніших епізодів в історії США".

Залиште свій коментар

Вибір редакції