Стало відомо, коли у суді ООН оголосять рішення за позовом України проти РФ

Голова суду Ронні Абрахам прочитає рішення на публічному засіданні.

Рішення Міжнародного суду ООН у справі за позовом України проти РФ буде оголошено 19 квітня.

Про це повідомляється у відповідній заяві прес-служби Міжнародного суду ООН.

Голова суду Ронні Абрахам прочитає рішення на публічному засіданні, яке відбудеться о 15:00 в Палаці миру (офіційній резиденції Міжнародного суду- ред) в Гаазі.

Нагадаємо, у Гаазі окупацію Криму Росією визнали міжнародним збройним конфліктом. Прокурор Міжнародного кримінального суду Фату Бенсуда у своєму звіті щодо попереднього розслідування української справи визнала, що "ситуація на території Криму і Севастополя рівнозначна міжнародному збройному конфлікту між Україною і Російською Федерацією".

Одразу після цього Росія відмовилася від участі в Римському статуті Міжнародного кримінального суду. Президент РФ Володимир Путін підписав відповідне розпорядження.

Міжнародний кримінальний суд не виправдав покладених на нього надійзаявили у МЗС Росії з приводу відмови Москви від участі в Римському статуті. "На жаль, Суд не виправдав покладених на нього надій і не став справді незалежним, авторитетним органом міжнародного правосуддя", – заявили російські дипломати.

Україна подала позов проти Росії до суду в Гаазі: шанси Києва на перемогу та сценарії для Москви

Україна вперше подала позов проти Росії в Міжнародний суд ООН у Гаазі. Справа непроста, адже спочатку на такий суд мають погодитись обидві сторони, інакше він - просто не відбудеться. На свій захист Кремль найняв знаних британських, німецьких та французьких юристів. Експерти вважають, що Україна має готуватися до довгої й виснажливої боротьби в судах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: