Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли Україна може погодитися на вибори на окупованому Донбасі

Необхідно скасувати результати псевдовиборів, які бойовики оголосили в листопаді 2014 року.

Українська влада погодиться на вибори на окупованій території Донбасу лише за умови виконання низки передумов.

Про це уповноважений президента України з мирного врегулювання ситуації на окупованому Донбасу Ірина Геращенко заявила в ефірі "5 каналу".

"Українська сторона займає одну позицію, що вибори на окупованих територіях можуть відбутися за важливих передумов. Це підключення українських медіа, роззброєння, відведення техніки, допуск ОБСЄ на окуповані території і в першу чергу – до кордону українсько-російського, де має бути повернуто український контроль, виведення іноземних військ", - підкреслила вона.

Герщенко додала, що необхідно скасувати результати псевдовиборів, які бойовики оголосили в листопаді 2014 року.

Зазначимо, днями МЗС України виступило з різкою заявою щодо порушень Росією Мінських угод.  У відомстві нагадують, що попри чергову домовленість про запровадження режиму повної тиші кількість збройних провокацій проти сил АТО уздовж лінії розмежування продовжує зростати.

Нагадаємо, на першому засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську було домовлено проповне припинення вогню на Донбасі. З відповідною ініціативою виступив новопризначений представник РФ на переговорах Борис Гризлов. 

Однак на наступний день домовленність так і не запрацювала. Бойовики продовжують обстрілювати сили АТО, а Москва наполягає на ухваленні конституційних змін за участі терористів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції