Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли відбудеться наступне засідання контактної групи в Мінську

У рамках зустрічі сторони планують узгодити позиції з питань безпеки.

Наступна зустріч Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на сході України відбудеться в Мінську 24 лютого.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на джерело в групі з організації переговорів.

Наступний раз контактна група збереться разом з чотирма підгрупами 24 лютого", - заявило джерело. За словами джерела, в рамках зустрічі сторони планують узгодити позиції з питань безпеки.

"Буде обговорюватися деескалації ситуації, знову буде зроблена спроба врегулювати незручну ситуацію, повернутися до повного і беззастережного припинення вогню. Якщо це вдасться, другим кроком стане обговорення поправок до Конституції в частині закріплення у статті 133 постійного характеру особливого статусу Донбасу та обговорення модальності місцевих виборів, проведення яких в умовах загострення воєнної обстановки вкрай важко", - заявило джерело.

Нагадаємо, засідання контактної групи проходить на тлі загострення ситуації на Донбасі. Так, бойовики в грудні 2015 року захопили село Комінтернове, яке знаходиться в так званій "сірій зоні", а також обстрілюють позиції українських військ з забороненого Мінськими угодами зброї.

Залиште свій коментар

Вибір редакції