Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли законопроект про нацбезпеку та оборону України можуть внести до парламенту

Всі народні депутати, які вболівають за стан національної безпеки і оборони, зможуть його ретельно вивчити.

Законопроект про нацбезпеку та оборону України можуть зареєструвати до кінця тижня. 

Таку думку висловив в ефірі "Завтра" ( спільний проект "Радіо Свобода" та телеканалу "112 Україна") народний депутат, член комітету з питань нацбезпеки і оборони Андрій Тетерук.

"Я абсолютно впевнений, що наступного тижня він буде підписаний і направлений до парламенту, і всі народні депутати, які вболівають за стан національної безпеки і оборони, зможуть його ретельно вивчити", – зауважив Тетерук.

"Це дозволить в найближчий тиждень, який ми будемо працювати в парламенті, внести його в порядок денний і проголосувати в першому читанні", – додав він.

"Ніхто не нав’язує Україні ухвалення цього законопроекту. Правда в тому, що законопроект розробляється нашими спеціалістами в тісній кооперації з західними партнерами. Цілком природньо, що такі масштабні законопроекти на рівні розробки ми погоджуємо з нашими основними союзниками: США і ЄС", – наголосив нардеп.

Нагадаємо, раніше Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо державного оборонного замовлення на 2018-2020 роки. Пріоритетними напрямами державного оборонного замовлення впродовж 2018 року має стати забезпечення ЗСУ сучасною ракетною і бронетанковою технікою, засобами радіоелектронної боротьби та протиповітряної оборони, безпілотними авіаційними комплексами, антиснайперскими системами тощо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції