Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, на скільки зросли золотовалютні запаси України

Чистий продаж валюти Нацбанком під час аукціонів за лютий становив 158,8 млн доларів.

За попередніми даними міжнародні резерви України на 1 березня 2016 року становили 13,538 млрд доларів в еквіваленті. Про це йдеться у повідомленні регулятора, - пише "Українська правда".

Як зазначається, за перші два місяці року обсяг резервів збільшився на 1,8% або на 238 млн доларів. Порівняно з лютим 2015 року резерви зросли в 2,4 рази.

"Нарощуванню резервів протягом останнього місяця року сприяло розміщення облігацій внутрішньої державної позики, деномінованих в доларах США. Це забезпечило надходження на користь Уряду коштів у сумі 431,3 млн дол", - йдеться у повідомленні.

Крім того, регулятор зазначив, що зростання резервів відбулося, незважаючи на необхідність Нацбанку здійснювати валютні аукціони для згладжування надмірних коливань курсу гривні. З цією метою протягом місяця було куплено валюту обсягом 22,2 млн дол та продано валюту обсягом 181 млн дол. Чистий продаж валюти Нацбанком під час аукціонів за лютий становив 158,8 млн доларів. За результатами місяця обсяг міжнародних резервів України покриває 3,4 місяці імпорту і є достатнім для виконання зобов'язань і поточних операцій Уряду та Національного банку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції