Стало відомо, скільки ЦВК зареєструвала кандидатів проміжних виборах

Деяких кандидатам відмовили у реєстрації.

ЦВК зареєструвала 267 кандидатів на проміжних вибори до Верховної Ради, які пройдуть 17 липня у 7 округах.

У п'ятницю комісія зареєструвала 104 кандидати: 5 кандидатів в окрузі № 23 (Волинська область), 29 кандидатів в окрузі № 27 (Дніпро), 6 кандидатів в окрузі № 85 (Івано-Франківська область), 34 кандидати в окрузі № 114 (Луганська область), 11 кандидатів в окрузі № 151 (Полтавська область), 9 кандидатів в окрузі № 183 (Херсон), 10 кандидатів в окрузі № 206 (Чернігівська область).

Комісія відмовила в реєстрації Імберовському М.Ю., висунутому Політичною партією "Обʼєднання "Самопоміч"",  в окрузі № 23, а також Баранцю А.М., самовисуванцю, в окрузі № 151. Їх не зареєстрували через недотримання ними вимог Конституції та законодавства України щодо проживання в Україні протягом останніх п'яти років на день проведення зазначених виборів.

Також ЦВК відмовилась реєструвати Микитася М.М., самовисуванця, в окрузі № 206 "у звʼязку з невідповідністю поданих для реєстрації документів кандидата вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України".

Нагадаємо, що раніше на сайті парламенту з'явився законопроект постанови про призначення на посади членів Центральної виборчої комісії.

Проект постанови зареєстровано під номером №4790 за 3 червня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: