Стало відомо, скільки Ложкін викинув на "скромну" презентацію книги

Глава АП заплатив за організацію із власної кишені. 

Презентація книги "Четверта республіка" обійшлася главі Адміністрації президента Борису Ложкіну у 668 319 гривень 84 копійки. 

До суми включена вартість організації брифінгу, оренда залів готелю "Інтерконтиненталь" у Києві, фуршет, технічне забезпечення та поліграфія, повідомляє "Українська правда".

При цьому, в офісі Ложкіна стверджують, що всі витрати він покрив сам.

У відповіді АП йдеться, що книга вийшла у харківському видавництві "Фоліо" загальним накладом 6 тисяч  екземплярів – по 3 тисячі українською і російською мовами. Сам Ложкін отримав роялті у розмірі 100 гривень і передав видавництву всі майнові авторські права терміном на 5 років. Із кожного тиражу йому виплачуватимуть 10%.

Примітно, що раніше Ложкін у програмі "Світське життя" розповідав ведучій Каті Осадчій, що презентація відбулася досить скромно.

"Ніякої розкішної презентації насправді не було. Це просто стиль такий готелю "Інтерконтиненталь" - заявляв глав Адміністрації Порошенка.  

Борис Ложкін прокоментував розкішну презентацію своєї дебютної книги

Голова Адміністрації президента, мультимільйонер Борис Ложкін у присутності української еліти гучно презентував власну книгу "Четверта республіка". Журналістів з відеокамерами на розкішний захід, щоправда, не пустили. Катерина Осадча розпитала політика про деталі його літературного дебюту за зачиненими дверима.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: