Стало відомо, у скільки обійшовся запуск Національного антикорупційного бюро

Із загального фонду бюджету України було витрачено 58 мільйонів гривень.

У 2015 році бюджетні видатки на запуск Національного антикорупційного бюро України становили майже 70 мільйонів гривень. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Із загального фонду бюджету України було витрачено 58 мільйонів гривень. Ще 10 мільйонів гривень витратили зі спеціального фонду.

"Станом на 1 січня 2016 року за бюджетною програмою КПКВК 6321010 "Забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро України" загальний обсяг використаних коштів за загальним фондом державного бюджету становить 58 044,1 тисячі гривень", – розповіла заступник директора бюро Тетяна Варварська.

На сайті Державного казначейства України зазначено, що додатково на роботу бюро минулого року зі спеціального фонду бюджету витрачено понад 10,3 мільйона гривень. 

Загалом у 2015 році на роботу Національного антикорупційного бюро планували витратити 258 мільйонів гривень.

У 2016 році на НАБУ в бюджеті закладено 486,6 мільйона гривень, з яких трохи менше ніж половину витратять на заробітну плату, а ще 3,8 мільйона заплатять за комунальні послуги. 

Спецназівці НАБУ склали присягу та похвалились "символічним" БТРом

Раніше голова Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник оприлюднив свою заробітну плату, яка становить близько 60 тисяч гривень на місяцьКрім того, він додав, що заробітна плата детектива Бюро становитиме понад 30 тисяч гривень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: