Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Стан здоров’я не погіршився". Москалькова надіслала українському омбудсмену лист про Сенцова

За словами російського омбудсмена, режисер відмовився від госпіталізації.

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова запевняє, що стан здоров’я українського політв'язня, режисера Олега Сенцова не погіршився, а сам він вкотре нібито відмовився від госпіталізації до міської лікарні у Лабитнангі.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

"Нарешті отримала відповідь від Уповноваженого РФ на одне із моїх численних звернень про стан здоров’я Олега Сенцова. Тетяна Москалькова повідомляє, що стан здоров’я у Олега не погіршився. Йому продовжують колоти внутрішні ін’єкції, а також надають підтримувальну суміш", - написала вона.

За словами омбудсмена, Сенцов знову відмовився від госпіталізації до Лабитнангської міської лікарні.

"Він нібито посилається на відсутність хвороби та задовільні умови утримання і лікування в медичній частині колонії. Але ж ми усі добре знаємо істинну причину його відмови. Оскільки в міській лікарні до нього ставляться жахливо. Йому не надають належної медичної допомоги і тиснуть психологічно", - додала Денісова.

Окрім цього правозахисниця заявила, що щодо питання якнайшвидшого обміну політв’язнями Москалькова вчергове повідомила, що не має таких повноважень.

"Шкода, що знову не отримала детальної інформації щодо стану здоров’я Олега Сенцова та інших політв’язнів з відповідними підтверджувальними документами", - резюмувала Денісова.

Нарешті отримала відповідь від Уповноваженого РФ на одне із моїх численних звернень про стан здоров’я Олега Сенцова....

Опубликовано Людмилой Денісовой Пятница, 7 сентября 2018 г.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається. Режисер схуд на 30 кілограмів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції