Зеленський втрутився в колапс із виготовленням бронетранспортерів на заводі в Харкові

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Через зрив термінів виконання контракту завод можуть оштрафувати.

У середу, 6 листопада, президент Володимир Зеленський під час робочого візиту на Харківщину проінспектував підприємства "Укроборонпрому". За результатами перевірки глава держави доручив уряду продовжити термін виконання контракту з "Харківським КБ з машинобудування імені Морозова" на виготовлення 45 бронетранспортерів, які мали бути готові ще у червні цього року.

Про це повідомили у пресслужбі очільника держави.

Як зазначається, через зрив термінів виконання контракту 15 листопада, на завод можуть накласти штрафні санкції за державними гарантіями.

"Стан підприємств "Укроборонпрому" жахливий. Нам треба зустрітися й узгодити план дій. Доручаю забезпечити продовження терміну виконання контракту між Міністерством оборони України та Державним підприємством "Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені Морозова", укладеного на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14 липня 2016 року у частині перенесення дати остаточного відвантаження продукції до 31 серпня 2020 року", - заявив Зеленський.

Разом з тим, рішення дозволить у найкоротші терміни закінчити виготовлення перших 12 бетеерів та відправити їх на окупований Донбас для використання під час бойових дій. Решта автівок повинні бути готові до кінця серпня 2020 року.

Нагадаємо, сьогодні президент України Володимир Зеленський із робочим візитом приїхав до Харкова, під час якого він також відвідав авіаційний завод та завод імені Малишева, і був "шокований". Зеленський поговорив із працівниками заводу. Вони йому розповіли про дуже низьку заробітну плату та великі заборгованості із зарплат. Своєю чергою, президент зазначив, що не розуміє, як можна працювати на державу за три з половиною тисячі гривень, і почуватися при цьому людиною. Він заявив, що хоче, аби прем’єр зібрав уряд і з’ясував, хто замовник, і чому завод виробляє так мало танків, а також, що робити із заборгованостями та іншими проблемами. 

Відео Контррозвідка України викрила масштабну схему розкрадання грошей в оборонній сфері

"Акація" - це самохідна установка, яка стріляє снарядами великого калібру. Зброю застосовували на фронті у найпекельніших боях. Ця гаубиця може поцілити на відстань до 20 кілометрів. Але варто зауважити, що стріляти артилеристам нічим, адже після вибухів на складах ми втратили фактично всі такі набої. Щоб ситуацію виправити, держава вирішила запустити власне виробництво.    

Контррозвідка України викрила масштабну схему розкрадання грошей в оборонній сфері

Залиште свій коментар

Вибір редакції