Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стандарти НАТО та інвентаризація: Зеленський підписав указ про військові склади боєприпасів

Міноборони має розробити механізм запобігання надзвичайним ситуаціям на таких об’єктах.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про покращення зберігання ракет, боєприпасів на арсеналах, базах та складах Збройних сил України.

Про це йдеться на сайті глави держави.

Кабмін має виділити необхідні кошти для того, аби забезпечити живучість і вибухову та пожежну безпеку приміщень. Уряд також має врегулювати питання особливого режиму використання земель навколо потенційно небезпечних військових об’єктів ЗСУ.

Своєю чергою, Міністерство оборони повинно провести інвентаризацію на складах та розробити дієвий механізм контролю й запобігання надзвичайним ситуаціям на таких об’єктах.

Водночас відомство має посилити контроль за виконанням реконструкції технічних територій арсеналів; організувати належне електропостачання об’єктів та військових містечок; забезпечити створення комплексної системи моніторингу потенційно небезпечних військових об’єктів.

Генеральний штаб ЗСУ має підвищити з урахуванням стандартів НАТО рівень безпеки арсеналів, баз і складів зберігання засобів ураження. Також там мають організувати охорону та оборону арсеналів, баз і складів ЗСУ та привести у відповідність до вимог обсяги та порядок утримання запасів матеріально-технічних засобів на цих складах.

Раніше Верховна Рада України ухвалила постанову про утворення Тимчасової слідчої комісії, яка має розслідувати пожежи та вибухи на складах боєприпасів в містах Ічня, Калинівка, Балаклія, Сватове, Кривий Ріг у період від 2014 до 2018 роки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції