Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парубій призначив позачергове засідання Ради

Президент підписав указ про розпуск Ради і призначення позачергових виборів.

Засідання Верховної Ради, на якому мають розглянути питання щодо розпуску парламенту та зміни виборчого законодавства, відбудеться в середу, 22 травня, о 12:00.

Інформація про скликання позачергового засідання з'явилася на офіційному сайті парламенту.

Народний депутат Андрій Іллєнко виклав на своїй сторінці у Facebook фото розпорядження голови Верховної Ради Андрія Парубія про скликання позачергового засідання. У документі вказано, що воно відбудеться у зв'язку з вимогою президента України. Народні депутати мають розглянути два питання - про внесення змін до законів "Про вибори народних депутатів України" та "Про публічні закупівлі".

Щойно прийшло на пошту. Тепер вже офіційно — завтра на 12-00 позачергове засідання Веоховної Ради. Буде розгляд змін до виборчого законодавства.

Опубліковано Андрієм Іллєнком Вівторок, 21 травня 2019 р.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради та призначення позачергових виборів до парламенту 21 липня 2019 року.

ВідеоДострокові вибори можуть відбутись 21 липня - Богдан

Зеленський розпускає парламент через відсутність коаліції. Саме ця причина буде вказана в його указі про дострокові припинення повноважень депутатів 8 скликання. Про це повідомив радник президента з юридичних питань Андрій Богдан. І додав, що судових рішень тут не потрібно, указ ґрунтуватиметься на "оцінці правової ситуації". Вибори, за його оцінкою, можуть відбутися 21 липня.  

Дострокові вибори можуть відбутись 21 липня - Богдан

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції