Стець оприлюднив перелік пропонованих до закриття сепаратистських сайтів, які оминуло блокування

Міністр інформполітики не знає, чому спецслужби не включили їх до санкційного списку.

Міністр інформаційної політики Юрій Стець, який подав у відставку, оприлюднив перелік сайтів, які було запропоновано до блокування, проте вони не потрапили до санкційного списку. 

За словами Стеця, він не має гадки, чому ці сайти, серед яких "Русвесна", "Новоросінформ", "Новоросія", "Антимайдан" та інші, не були заблоковані спецслужбами.

"Це ті сайти, які мають бути закриті і до яких не повинно бути доступу в Україні. Ви там не знайдете ні Яндекс, ні Вконтакте, ні Однокласники. Але знайдете сайти "Малоросія", "Новоросія" та інших ресурсів, які по факту, на нашу думку, на думку експертної ради при міністерстві, завдає шкоди Україні більше, аніж там для прикладу ресурс Яндекс. Не велика таємниця, що я є членом РНБО, і не велика таємниця, що я голосував за закриття цих ресурсів в Україні. Скажу, що у силових структур було достатньо доказів, щоб я проголосував за закриття цих ресурсів. Але тут є одна з причин, яка всередині мене хапає і щось б'ється. Я медійник. І мені ніколи не подобалося коли щось закривають. Мені не подобається, коли закривають соціальні медіа. Коли ми говоримо про ресурси інформаційні, то я вважаю, що ті, що наносять шкоду державі – їх треба закривати", - пояснив міністр.

"Якщо ви мене запитаєте, "чому ви не маєте відповіді, чому ми їх не закрили?". Я лише підтверджу – в мене немає відповіді на це питання. Я не розумію цього, чому одні ресурси, які наносять шкоду, закриваються, а інші – не закриваються", - сказав Стець під час прес-конференції, передає кореспондент ТСН.

Також міністр зазначає, що до своєї відставки намагатиметься з'ясувати цю інформацію.

Перелік сайтів, пропонованих МІП до блокування from tsnua

Нагадаємо, департамент кіберполіції національної поліції України закликає громадян повідомляти про всі факти невиконання провайдерами блокування доступу користувачів до заборонених російських ресурсів: сервісів Mail.ru і Yandex, а також соцмереж Вконтакте і Однокласники.

15 травня президент України Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" щодо низки російських компаній. На три роки блокуються активи російських сайтів "ВКонтакте", "Одноклассники", "Мейл.ру" та "Яндекс", інтернет-провайдерам заборонено надавати доступ до вказаних ресурсів.

Залиште свій коментар