Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стець прокоментував свою відставку: "Лікарі казали, що мені може бути гаплик"

Міністр запевняє, що його рішення пов'язане лише зі здоров'ям.

Міністр інформаційної політики Юрій Стець вперше після заяви про відставку з'явився на прес-конференції та прокоментував своє рішення.

Як передає кореспондент ТСН, Стець запевняє, що його рішення дійсно пов'язане зі станом здоров'я. Міністр мав змучений вигляд та не міг без перерв говорити з журналістами - після 5-хвилинної розмови в урядовця сів голос.

Міністр повідомив, що лише минулого тижня виписався з лікарні та закликав не шукати конспірологій у його рішенні про звільнення. Стець розповів, що в нього будь-якої хвилини може статися напад внаслідок тривалої хвороби. Міністр каже, що останнім часом у зв'язку з прогресом хвороби йому змінили третю групу інвалідності на другу.

На відновлення Стець дає собі від 3 до 6 місяців, однак і після того до уряду не повернеться, оскільки його дуже просить про це дружина. Також Стець наголосив, що має прекрасні стосунки з прем'єр-міністром та всіма членами Кабміну.

Юрій Стець
Фото Валентини Мудрик/ТСН

На своє місце міністр рекомендує свого нинішнього першого заступника – Еміне Джапарову. Джапарова запевнила, що готова обійняти посаду.

"Я сподіваюсь що парламент цього тижня проголосує за мою відставку", - сказав міністр.

Нагадаємо, 31 травня міністр інформаційної політики України Юрій Стець передав заяву про свою відставку спікеру Верховної Ради України Андрію Парубію. Які саме має проблеми зі здоров'ям, не коментує, проте раніше у ЗМІ повідомляли, що міністр страждає на епілепсію.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Вибір редакції