Стефанчук поверне з зарплати гроші за оренду квартири у тещі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Арахамія розкритикував віцеспікера за ухвалене ним рішення.

Перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук написав заяву, що хоче повернути до бюджету гроші, отримані від держави як компенсацію за орендоване житло. 

Про це заявив лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія у коментарі журналістам.

"Пан Стефанчук - дуже порядна, культурна, інтелігентна людина. Він людина, за яку я буду битись до останнього. Він все робив законно, там є особиста історія. Але він вчора написав заяву на голову Верховної Ради повернути власним коштом відшкодування з його зарплати", - розповів він.

На думку Арахамії, рішення Стефанчука є неправильним, оскільки у нього немає житла в Києві.

"Він не такий, як я, заможна людина, я займався бізнесом. Не треба з цього робити історію. Він орендував, він завжди платив. Зараз бере відшкодування. Він міг би жити в готелі "Київ", це було б дорожче. Він зробив, як за законом потрібно і як було насправді. А зараз його намагаються покарати за те, що він правду написав. Це неправильно з точки зору етики, я вважаю, що це неправильно", - додав нардеп.

Нагадаємо, раніше рух "Чесно" повідомив, що перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук живе у квартирі тещі у Києві і при цьому отримує з бюджету компенсацію за житло.

Залиште свій коментар

Вибір редакції