Стеження за Зеленським: кандидата в президенти супроводжують підозрілі авто, від яких мовчки відходять поліцейські

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Стеження за Зеленським: кандидата в президенти супроводжують підозрілі авто, від яких мовчки відходять поліцейські

Фото: УНІАН

"Хвіст" уже помітили в Одесі, Києві та Житомирі.

Команда керівника студії "Квартал-95" зафіксувала на фото і відео кілька автомобілів із тонованими вікнами, які постійно стежать за пересуванням кандидата в президенти Володимира Зеленського. Це почалося в Одесі, а тривало в інших містах, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Легковики з темними вікнами – тоноване навіть лобове скло. Машини і номерні знаки змінюються, але хтось постійно супроводжує команду "Кварталу-95". Підозрілі авто фільмують на телефони: "Ось наближаємося до машинки, котра другий день супроводжує, тільки номери інші. Спостерігаємо – знову стоїть за 500 метрів". В Одесу Зеленський прибув на зйомки фестивалю "Ліги сміху". Про те, що він став обєктом стеження, його команда помітила одразу – кажуть, вже з аеропорту хтось сів їм "на хвіст", і так тривало впродовж кількох днів.

Стеження за Зеленським: хто переслідує кандидата у президенти

Стеження за Зеленським: хто переслідує кандидата у президенти

Спочатку кварталівці самі влаштували спостереження за невідомими спостерігачами, згодом, за їхніми словами, терпець урвався і вони викликали поліцію. Вимоги поліцейських відкрити вікно ті, хто в машині, проігнорували, але згодом все ж таки погодилися поговорити з копами. Спілкування триває недовго – поліцейським щось показають і знову зачиняють вікно. "Документи показали співробітникам поліції. Співробітники поліції кажуть, що це таємниця, вони не можуть розголошувати інформацію", - пояснюють люди на відеозапису. Свідки сцени спілкування поліції і невідомих у машині запевняють – ті показали якесь посвідчення. Про те, що це були співробітники СБУ, патрульні зізналися вже поза камерою.

Щоби зібрати докази, кварталівці продовжили своє контрспостереження – і вже в Києві помітили машини з тонованими вікнами. Вони стояли неподалік майданчика, де знімають продовження серіалу "Слуга Народу". Так само підозрілий супровід автомобілів був у Житомирі, куди Зеленський приїхав із концертом. Сам кандидат у президенти драматизувати стеження за собою не став і пожартував: "Я відчуваю себе постійно в безпеці, я дуже дякую СБУ, що вони поруч зі мною, навіть коли я їх не бачу, вони мене охороняють, навіть якщо це незаконно – це класно. Мені здається, що їм треба інша назва СБЗе – служба безпеки Зеленського. Тому шо СБУ – це Служба безпеки України і тоді треба не мене все-таки захищати, а захищати нашу Україну".

У СБУ причетність до стеження за кандидатом Зеленським та іншими заперечують, але обіцяють уважно вивчити всі обставини, що можуть указувати на правопорушення стосовно кандидатів, якщо ті звернуться з відповідною заявою. "Служба безпеки України з відповідальністю заявляє, що жодної дії, оперативно-розшукового або процесуального характеру, яка б обмежувала права і свободи осіб, зареєстрованих кандидатами в президенти, не здійснювала", - наголосили у спецслужбі. Юристи Зеленського вже написали заяву до МВС про порушення недоторканності приватного життя та перешкоджання здійсненню виборчого права. У відповідь поліція зареєструвала кримінальне провадження і розпочала досудове слідство.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація