Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Стільки шуму та пір'я". Порошенко прокоментував міжвідомчі конфлікти прокуратури

Президент назвав сутички ГПУ з іншими відомствами в Україні "латиноамериканським серіалом".

Міжвідомчі конфлікти прокуратури неприпустимі, адже йдуть на користь лише спільному ворогу – злочинності і корупції.

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час виступу на урочистому заході з нагоди Дня працівників прокуратури.

"Говорячи про роботу всієї правоохоронної системи не можу, на жаль, обійти мовчанням публічні міжвідомчі конфлікти. Ще раз скажу, на жаль, вони вийшли далеко за межі розумної конкуренції, яка, - поки в міру, - потрібна всюди, бо конкуренція, в тому числі між правоохоронними органами, є двигун прогресу", - наголосив він.

За словами Порошенка, суспільство воліє війни з корупцією та іншими видами злочинності, а не війни компроматів. 

"Шуму й пір'я стільки, що часом дійство нагадує якийсь латиноамериканський карнавал… Здавалося б, навіть смішно, якби не було так сумно. Гірко, але правильно написано у зверненні Групи 1 грудня: "Не можна побудувати правову державу, якщо мужі в погонах забувають про своє призначення, для чого вони ставали на цю посаду, і стають безвідповідальними політиканами. Я, як Президент – точно разом із суспільством. Здорове суперництво, цивілізовану конкуренцію, чесне змагання вітатимуть і Президент, і суспільство. А от конфлікти, сварки, інтриги та ворожнеча є абсолютно неприйнятними, бо йдуть на користь лише спільному ворогу – злочинності і корупції", - зауважив він.

Також президент вважає, що жоден правоохоронний орган не має залучатися до політичної діяльності.

"Так чи інакше, але за вами залишається забезпечення належного рівня координації діяльності і взаємодії усіх реформованих та новостворених правоохоронних органів. І я абсолютно згоден із тим, що Юрій Віталійович (Луценко - ред.) сказав учора: "Боротися зі злом неможливо незаконними методами". Тільки дотримуючись цього принципу, ми можемо збудувати правову державу", - резюмував Порошенко.

Нагадаємо, 29 листопада стало відомо про затримання агента НАБУ співробітниками СБУ, які отримали відповідний дозвіл від ГПУ. Йдеться про передачу 15 тисяч доларів Діні Пімаховій, першій заступниці голови Державної міграційної служби. У ДМС заявили, що "впродовж декількох місяців агент НАБУ, син колишнього народного депутата від Партії регіонів Юрія Боярського, виконуючи незаконні вказівки окремих керівників НАБУ, неодноразово намагався спровокувати Діну Пімахову, пропонуючи великі суми хабарів за прийняття нею незаконних рішень щодо легалізації в Україні громадян В'єтнаму та Ірану, яких навіть не існувало в реальності".

ВідеоЗірвана спецоперація та спроба дати хабар: що відомо про затримання детектива НАБУ

У НАБУ дії СБУ та ГПУ назвали "диверсією". Згідно з повідомленням, суть "диверсії" полягає у тому, що посадові особи СБУ, нібито використавши інформацію, яка стала їм відома в процесі виконання службових обов'язків (здійснення прослуховування телефонних номерів в рамках розслідувань НАБУ) "не просто розкрили цю інформацію одному з об'єктів негласних слідчих дій, звівши нанівець піврічну роботи детективів НАБУ, а й завербували цю особу для подальшого незаконного тиску та кримінального переслідування працівників Національного бюро".

Залиште свій коментар

Вибір редакції