Страшне повторення: дружина Ющенка порівняла отруєння чоловіка з атакою на Скрипаля

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сам Ющенко вважає, що зараз по Путіну серйозно може вдарити солідарність з боку світової спільноти.

Дружина екс-президента України Віктора Ющенка Катерина заявила, що коли почула про отруєння у Британії колишнього працівника ГРУ ГШ Росії Сергія Скрипаля, то одразу згадала про інцидент, який стався з її чоловіком у кінці 2004 року.

Про це вона розповіла в інтерв’ю Sky News.

"Те, що ми бачимо, це гібридна військова тактика, яку Росія використовує у Великій Британії, Європі та США, - це саме те, що було зроблено в Україні багато років тому. Ми говоримо про отруєння, говоримо про фальшиві новини, про фінансування радикальних партій, ми бачимо те ж саме: це було страшним повторенням того, що ми спостерігали в нашій країні", - сказала Катерина Ющенко.

Тоді Ющенко очолив так звану "помаранчеву революцію" - серію акцій протесту та політичних подій, які відбулися в Україні з кінця листопада 2004 року до січня 2005 року.

Отрута, яка застосовувався для його нападу, була діоксином. На думку дружини екс-президента, це не випадковість.

"Наш лікар у Швейцарії вважав цей інцидент іронічним: Росія часто використовує символіку, використовує ключові дати, вони часто використовують ці речі для надсилання повідомлень, так, я думаю, що це могло б зіграти певну роль. Немає сумніву, що це було зроблено тільки (в Росії – Ред.), і всі, хто цим займався, тікали і зараз ховаються в Москві ", - додала вона.

ВідеоПоліцейського, який першим підійшов до отруєних Скрипалів, відпустили з лікарні додому

В якому він нині стані - не розголошують, лише кажуть, що йому краще. У лікарні Нік Бейлі провів більше двох тижнів. Тим часом британські ЗМІ повідомляють, що до медиків звернувся інший поліцейський із незначними симптомами отруєння. Сам екс-шпигун Сергій Скрипаль та його донька – досі у реанімації.

Поліцейського, який першим підійшов до отруєних Скрипалів, відпустили з лікарні додому

Сам Ющенко вважає, що зараз по Путіну серйозно може вдарити солідарність з боку світової спільноти. Крім того, як переконує він, "економіка Росії впаде, якщо зменшити використання її природних ресурсів", тому потрібно проти Кремля застосовувати, зокрема, економічний компонент.

Нагадаємо, у понеділок, 26 березня, західні країни заявили про видворення російських дипломатів. Наразі відомо про відповідне рішення вже 26 країн щодо 150 дипломатів. Видворення дипломатів стало відповіддю на спробу отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його доньки у Великій Британії, за яким, як вважає британське слідство, стоїть Москва. Першою про видворення російських дипломатів оголосила, власне, Велика Британія (23 дипломати), потім до неї приєдналися 15 країн ЄС, США, Канада, Норвегія та Україна.

Країни, які вислали російських дипломатів. Інфографіка
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції