"Стратегічний курс держави": Зеленський сказав, що потрібно активізувати в Україні для членства в НАТО

"Стратегічний курс держави": Зеленський сказав, що потрібно активізувати в Україні для членства в НАТО

Зеленський вважає одним із своїх пріоритетів забезпечення сучасної боєздатної армії.

Збройні сили мають максимально швидко активізувати реформи для отримання Плану дій щодо членства в НАТО, адже інтеграція до Альянсу є стратегічним курсом України. 

Про це заявив президент Володимир Зеленський на відкритті спільних військових навчань України і НАТО Rapid Trident-2020 на Львівщині.

Зеленський нагадав, що цього тижня вже затвердив стратегію національної безпеки України.

"Максимально швидко ми маємо досягти взаємосумісності Збройних сил України з відповідними структурами держав Альянсу. А також активізувати реформи, які дозволять отримати запрошення та приєднатися до Плану дій щодо членства в НАТО", – наголосив Володимир Зеленський. 

До українсько-американських командно-штабних навчань Rapid Trident-2020 залучено 4 013 осіб. Президент Зеленський заявив, що цьогорічні навчання - це важливий крок на шляху до євроатлантичної інтеграції України, адже вони посилять оперативні можливості військ, покращать рівень взаємосумісності між підрозділами та штабами ЗСУ, США та інших членів і партнерів НАТО.

"Впевнений, що й українські військові передадуть міжнародним колегам унікальний бойовий досвід, набутий ними від початкк війни у 2014 році. А крім цього, навчання зроблять відносини між військовими країн-учасниць ще більш міцними та ще більш дружніми", – зазначив український лідер.

Крім того, президент зауважив, що його пріоритетами на посаді президента України є сучасна, оснащена та боєздатна армія, а також досягнення миру й повернення всіх незаконно утримуваних громадян.

"У світі сьогодні, мабуть, немає людини, яка б не знала, що держава Україна, як ніхто інший, прагне миру та завершення війни на сході України. І ми робимо для цього все від нас залежне. Довгоочікуваний мир, повернення всіх наших людей та повернення всіх наших територій було, є й завжди буде моїм пріоритетом", – підсумував глава держави.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що для нього головними пріоритетами є закінчення війни з Росією та повернення українських територій. Втім, він пояснив, що втілити такі обіцянки – не просто. 

Відео Надання Україні статусу партнера розширених можливостей НАТО відбулося автоматично

Віцепрем'єрка Ольга Стефанішина розсекретила, як Україна стала партнером розширених можливостей НАТО  

Надання Україні статусу партнера розширених можливостей НАТО відбулося автоматично

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів