Стратегія на основі розколу України. Штаб Порошенка відмовився працювати з Манафортом - Гринів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Головний стратег виборчої кампанії Порошенка підтвердив, що зустрічався із Манафортом навесні 2014 року.

Штаб президента України Петра Порошенка ніколи не співпрацював із американським політтехнологом Полом Манафортом.

У цьому запевнив головний стратег виборчої кампанії чинного президента України Ігор Гринів, передає "Голос Америки". За його словами, співпраця була неможлива в принципі, бо Манафорт пропонував виборчу стратегію, засновану на розколі країни.

Гринів підтвердив, що він зустрічався з Полом Манафортом один раз з ініціативи американця. Тригодинна розмова відбулася навесні 2014 року, одразу після втечі з країни Віктора Януковича – колишнього клієнта Манафорта.

ВідеоУкраїнські політики платили Манафорту мільйони доларів через офшори

Сергій Льовочкін і Борис Колєсніков, Рінат Ахмєтов, Андрій Клюєв та Сергій Тігіпко платили мільйони доларів американському політтехнологу Полу Манафорту через кіпрський офшор. Про це на суді розповів ключовий свідок проти колишнього політтехнолога Януковича Рік Гейтс. Він багато років був правою рукою Манафорта і достеменно знає усі фінансові оборудки, які той проводив з українськими олігархами. 

Українські політики платили Манафорту мільйони доларів через офшори

"В березні місяці, десь на початку, свої послуги запропонував Манафорт. Я думаю, що він хотів далі залишитись в Україні певним чином, і працювати тут", – згадав Гринів, зазначивши, що американець хотів зробити ставку на фаворита.

На зустріч американець приніс результати соціологічних досліджень і запропонував штабу Порошенка виборчу стратегію, засновану на поділі країни. "Стратегія Манафорта коротко все-таки зводилася до старої парадигми, коли треба стати кандидатом, наприклад, Західної України, а свого конкурента відтіснювати на Східну Україну", – пояснив Гринів.

 

Вибір редакції