Створення "Малоросії" може паралізувати переговори в Мінську - Марчук

За словами представника української делегації на Мінських переговорах, на засіданні в Мінську може й не буде про що говорити через заяву Захарченка.

Заява самопроголошеного лідера так званої "ДНР" Олександра Захарченка про створення "Малоросії" може паралізувати переговори Тристоронньої контактної групи. Таку думку висловив представник України в підгрупі з безпеки ТКГ Євген Марчук в інтерв'ю 112 Україна.

"Ця заява зроблена перед завтрашнім засіданням в Мінську, і може так статися, що там не буде про що говорити", - сказав він.

За його словами, завдяки перемовинам в Мінську були досягнуті та працювали такі домовленості, як розведення сил і засобів на лінії зіткнення сторін у декількох районах Донбасу.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, 18 липня ватажок "ДНР" Олександр Захарченко оголосив про створення "перехідної держави Малоросія". На сайті донецьких бойовиків повідомлялося, що рішення нібито спільно ухвалювали "представники "ЛНР", "ДНР" і 19 регіонів України". Окрім того, бойовики створили "конституційний акт Малоросії", відповідно до якого "Київ збереже за собою статус історико-культурного центру", а окупований Донецьк буде "столицею". Прапором так званої "Малоросії" терористи визначили прапор Богдана Хмельницького.  

Залиште свій коментар