Стюард "Інтерсіті" ховалася у себе в купе й відмовилася пускати поїзд із Саакашвілі всередині

Депутати, що підтримують Саакашвілі, стверджують, що стюард тримає весь поїзд " у заручниках".

Близько 20 народних депутатів намагалися переконати стюарда поїзда №5 на ім'я Інна, в якому перебуває екс-глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі, зрушити поїзд з місця.

Спочатку стюард ховалася у себе в купе, допоки до неї не прийшли пасажири з вимогою рушити поїзд, зокрема, це були жінка, яка заявила, що вагітна, та літня особа, яка заявила, що в неї діабет. Депутати намагалися дізнатися в неї, чому зачинені туалети.

Також депутати, які підтримують Саакашвілі, намагалися в неї дізнатися, з якої причини вона не дозволяє рушити поїзду. Стюард на ім'я Інна заявила, що не отримала вказівки зверху. Водночас нардепи заявили їй, що на неї може очікувати в'язниця, вони вбачають у її діях кримінальну відповідальність, адже, за їхніми словами, в неї обов'язку перевіряти достовірність паспорта Саакашвілі та вирішувати, чи має він право перебувати чи не перебувати в поїзді за будь-якими іншими підставами, окрім наявності квитка. Зокрема, з такими чловами до неї звернувся Сергій Власенко, колишній адвокат Юлії Тимошенко. Він сказав, що стюард діє, як свого часу діяв суддя Кірєєв.

Крім того, депутати заявили, що стюард тримає весь поїзд "у заручниках". Також вони стверджували, що у стюарда нездоровий вигляд.

Стюард Інна відмовилася коментувати питання журналістів.

Згодом стюард повідомила, що "вказівка була від Української залізничної швидкісної компанії", хоча спочатку в гучномовець повідомила, що це була за вказівкою Нацполіції. Хоча у поліції від таких заяв відхрестилися.

Нагадаємо, Міхеіл Саакашвілі раніше збирався прибути до України через КП "Краковець" на автобусі разом із журналістами, по обіді 10 вересня він заявив, що в'їде до України на "Інтерсіті", щоб уникнути провокацій. В ДПСУ наголошували, що не збираються пропускати Саакашвілі на територію України, тож у нього мали б забрати паспорти (внутрішній і два закордонних) та повернути назад до Польщі.

Українське громадянство Саакашвілі надав своїм указом президент України Петро Порошенко в кінці травня 2015 року. Напередодні отримання українського паспорта він був призначений головою Одеської облдержадміністрації. У грудні 2015 року його позбавили громадянства Грузії. На посаді глави Одеської області Саакашвілі пропрацював півтора року, після чого оголосив про відставку, звинувачуючи президента у недотриманні обіцянок і просуванні на керівні посади в райадміністраціях "старих корупціонерів".

Тоді ж колишній президент Грузії оголосив про створення власної політичної сили, з якою піде на вибори в український парламент. У Грузії політик звинувачується за чотирма кримінальними статтями. Йому загрожує до 11 років позбавлення волі. Позбавили громадянства Саакашвілі наприкінці липня, коли він був за межами України. Сам політик пообіцяв повернутися 10 вересня. 

Залиште свій коментар