Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Суд" над заступником голови Меджлісу у Криму перервався через підозру інфаркту

Підсудного термінового госпіталізували до лікарні.

На засіданні так званого суду в окупованому росіянами Криму Ільмі Умерову стало зле. Заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу звинувачують у сепаратизмі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У четвер йому мали призначити психіатричну експертизу. Засідання розпочалося з годинним запізненням, його мали проводити фактично в закритому режимі, не допустивши до зали прихильників Умерова та пресу.

Відео Звинуваченого в сепаратизмі заступника Чубарова із зали суду забрала “швидка”

Однак заступника голови Меджлісу забрала "швидка" і відвезла до лікарні. Адвокати повідомляють про підозру на інфаркт. Сам Умеров вважає дії окупаційної влади і підконтрольних їй судів такими, що принижують його гідність та дискредитують ділову репутацію.

"Процес пройшов із суттєвими порушеннями як процесуального характеру, так і практичного. Була пропущена стадія дебатів, що є дуже грубим порушенням", - розповів адвокат Микола Полозов.

Нагадаємо, заступника голови Меджлісу звинувачують в організації "масових заворушень, що супроводжувалися насильством і знищенням майна" біля стін ВР Криму в лютому 2014 року, коли там відбувався мітинг за єдність України. Лідер кримських татар був затриманий 29 січня 2015 рокуУ червні колишні адвокати Надії Савченко Марк Фейгін і Микола Полозов заявили, що вступають у його справу як захисники.

9 серпня Полозов повідомив про безпрецедентні порушення кримінального кодексу з боку суддів"Кримські судді зовсім втратили орієнтири. Відмовляються вислухати клопотання, відводи суду. Погрожують видалити мене із зали суду. Важливо розуміти, що кримська трійка суддів не відмовляє в задоволенні клопотань, а в принципі відмовляє в заяві клопотань. Давненько я не зустрічав такого зневажливого ставлення до норм КПК в суді. Бачив багато, звичайно, але в Криму зовсім беззаконня", - повідомив адвокат.

Залиште свій коментар

Вибір редакції