Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд не задовольнив позову Саакашвілі проти ДМС. Захист оскаржить рішення

Після оголошення рішення присутні у суді прихильники Саакашвілі почали кричати "Ганьба".

Окружний адміністративний суд Києва повністю відмовив у задоволенні позову екс-глави Одеської області Міхеіла Саакашвілі до Державної міграційної служби України. Йдеться про позов щодо відмови Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання особою, яка потребує додаткового захисту. 

Рішення суду оголосила суддя Окружного адмінсуду Тетяна Скочок.

Після оголошення відмови у задоволенні позову присутні у суді прибічники Міхеіла Саакашвілі почали викрикувати із зали "Ганьба", "Ви гвинтик у системі" та інше, проявляючи різке незадоволення рішенням

Адвокат Саакашвілі Руслан Чорнолуцький заявив, що сторона захисту буде оскаржувати рішення суду протягом 30 днів - терміну, визначеного законодавстом.

"Повністю було відмовлено у задоволенні позову Міхеілу Саакашвілі. Що це означає? Хочу підкреслити, що ніякої екстрадиції після сьогоднішнього оголошення не буде. У нас є, згідно з новим кодексом про адміністративне судочинство, 30 днів на оскарження цього рішення. Тому це рішення буде нами оскаржене обов'язково", - сказав Чорнолуцький.

Нагадаємо, сьогодні, 3 січня, в Києві мало відбутися засідання суду у справі щодо екс-президента Грузії, колишнього голови Одеської адміністрації, позбавленого громадянства України Міхеіла Саакашвілі.

Проте засідання перенесли на 13:30 четверга, 11 січня. Суд хоче зібрати всіх 12 народних депутатів, які готові взяти на поруки Саакашвілі - щоб вони особисто це підтвердили. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції