Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд обрав запобіжний захід для заступника глави МОЗ Василишина

Підозрюваного в корупції чиновника відправлено за ґрати.

Дніпровський районний суд столиці обрав запобіжний захід підозрюваному в корупції відстороненому заступнику міністра охорони здоров'я Роману Василишину. Позиція обвинувачення знайшла розуміння у судді, проте розмір застави були зменшено майже вдвічі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Василишину присуджено тримання під вартою строком на два місяці з можливістю внесення застави в 2,85 млн гривень. Якщо ці гроші знайдуться, то підозрюваного відпустять на час слідства на волю, але зобов'яжуть носити електронний браслет.

Сам посадовець назвав свій арешт політичною справою та спростував участь у корупційних діях. Василишин пояснив, що його діяльність на посаді заступника міністра охорони здоров'я не сподобалася можновладцям, бо він налагодив прозору схему закупівлі ліків для онкохворих. "Ніяких хабарів я не брав, ніхто мені їх не давав. Совість у мене чиста. Я думаю, що разом із адвокатами відмию своє забруднене ім'я та принципово поновлюся на посаді в міністерстві", - заявив підозрюваний.

Відео Дніпровський райсуд столиці обрає Роману Василишину запобіжний захід

Прокурори такі слова Василишина вважають недоречними, бо, кажуть, мають неспростовні докази того, що посадовець брав у руки мічені гроші, котрі були передані як хабар. Обвинувачення каже, що довести це буде нескладно.

Як повідомлялося, заступника міністра затримали працівники СБУ в маєтку за 7 мільйонів гривень. Вдень Василишина відсторонили від роботи в уряді. Прокуратура міста Києва просила Дніпровський райсуд заарештувати підозрюваного в хабарництві та призначити заставу в 5 млн гривень. Водночас керівник спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький попередив, що справа проти заступника міністра може розвалитися через недотримання підслідності та процедурних питань.

Кореспондент ТСН Мар'яна Бухан

Залиште свій коментар

Вибір редакції