Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд поновив на посаді одіозного екс-заступника начальника ГСУ Нацполіції

Поліція буде оскаржувати це рішення суду.

Окружний адміністративний суд Києва поновив на посаді колишнього заступника начальника Головного слідчого управління Національної поліції Григорія Мамку.

Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на прес-службу Національної поліції.

Директор Департаменту комунікації Нацполіції Ярослав Тракало заявив, що про це 7 квітня повідомили адвокати Мамки.

"Зокрема суд вважає, що Мамка не підлягає атестації і що атестаційна комісія не надала належної оцінки його регалій. За словами юристів, суд фактично підмінив собою колегіальний орган - атестаційну комісію і провів ще раз переатестацію", - зазначив речник поліції.

За його словами, жодні клопотання захисту (всього їх було 7) суд не взяв до уваги. "Суд виніс рішення на закритому засіданні і адвокати Нацполіції не змогли надати докази в повному обсязі", - вказав він.

Тракало також зазначив, що поліція буде оскаржувати це рішення суду.

Член громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції Карл Волох заявив, що Мамка "має репутацію одного з найбрудніших і корумпованих ментів України".

Суд вынес решение в пользу Мамки, имеющего репутацию одного из самых грязных и коррумпированных ментов Украины. Одуревши...

Posted by Карл Волох on Thursday, April 7, 2016

Керівник Національної поліції Хатія Деканоідзе звільнила Григорія Мамку в грудні 2015 року. Вона нещодавно заявила, що реформу поліції можуть звести нанівець рішення судів про поновлення на роботі працівників МВС, які не пройшли переатестацію"Я відчуваю реванш міліції, реванш тих співробітників, які не пройшли переатестацію. Майже всі вони звернулися до суду. Конвеєром відбуваються закриті засідання, і я дуже боюся, що стара суддівська система зробить усе, щоб знищити реформу поліції", – сказала вона.

Залиште свій коментар

Вибір редакції