Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд повернув ГПУ справу скандального луганського сепаратиста Клінчаєва

У суді відмовилися розглядати справу екс-депутата, поки її не допрацюють.

Межівський районний суд Дніпропетровської області вдруге повернув до ГПУ обвинувальний акт проти колишнього депутата Луганської обласної ради Арсена Клінчаєва, якого підозрюють у сепаратизмі.

Про це із посиланням ухвалу суду пишуть "Українські новини".

Згідно з документом, 10 березня 2014 року біля Луганської ОДА Клінчаєв публічно закликав громадян до силового розгону активістів Майдану і до федеративного устрою України. За даними судово-лінгвістичної експертизи, слова екс-депутата є закликом до вчинення насильницьких дій і зміни територіального устрою України.

До того ж Клінчаєву інкримінується захоплення будівлі Луганської ОДА 9 березня 2014 року, коли він разом із своїми поплічниками виламав двері будівлі. Натомість суд вирішив, що прокурор в обвинувальному акті не конкретизував, як саме екс-депутат допомагав захоплювати будівлю і виламувати двері.

Також суд вирішив, що Клінчаєв не був належним чином поінформований про пред'явлення йому звинувачень, а отже було винесено рішення - обвинувальний акт повернути прокурору.

Зазначимо, раніше суд вже повертав обвинувальний акт проти Клінчаєва на доопрацювання ГПУ.

Нагадаємо, Арсен Клінчаєв – депутат Луганської облради, голова Луганської організації "Молода гвардія", яка займалася захопленням місцевої ОДА. Йому інкримінують замах на територіальну цілісність держави і підготовку захоплення будівель МВС, СБУ та держказначейства в Луганську. Також його звинувачують в організації масових заворушень. Нещодавно блогери встановили, що Клінчаєв має одразу три квартири в Києві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції