Суд щодо виїзду Насірова за кордон на лікування перевели в закритий режим

Голова ДФС наполягає на необхідності лікування поза межами України.

Сьогодні, 6 липня, Солом'янський райсуд Києва розглядає подання щодо зміни запобіжного заходу відстороненому голові Держфіскальної служби України Роману Насірову.

Як передає кореспондент ТСН, захист чиновника наполягає на потребі підзахисного виїхати за кордон – до Німеччини – на лікування. А у зв'язку з цією потребою на необхідності зміни запобіжного заходу.

Також захист виклопотав у суду те, щоби засідання проводилося у закритому режимі, оскільки матеріали справи містять лікарську таємницю про здоров'я Насірова. Прокурори протестували, мовляв, все про здоров'я голови ДФС давно відомо і дані публікувалися в пресі.

Зрештою спочатку суд ухвалив рішення закрити засідання у частині, коли захист озвучить дані про стан здоров'я Насірова, а потім засідання перевели у повністю закритий режим, аби голова ДФС міг оперувати таємною частиною інформації про здоров'я під час дискусії з обвинуваченням.

Засідання у справі триває. Як відомо, наприкінці червня Роману Насірову подовжили попередній запобіжний захід – він зобов'язаний носити електронний браслет та перебувати в Україні до 2 вересня. Наприкінці травня голова ДФС заявляв, що йому необхідно лікуватись у США.

Як відомо, Насірова підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн. Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенка, в рамках "газової справи" безпідставно надавав ряду підприємств можливість податкових зобов'язань на виплат.

Коресопндент ТСН Олександр Романюк

ВідеоРоман Насіров може постати перед британським судом

 

Залиште свій коментар