Суд скасував арешт майна скандального "діамантового" прокурора Корнійця - Касько

Дата публікації
Перегляди
2850
Суд скасував арешт майна скандального  "діамантового" прокурора Корнійця - Касько

Олександр Корнієць / УНІАН

Дружина посадовця заявила, що арештоване майно насправді є її власністю.

Екс-заступник генпрокурора Віталій Касько заявляє, що дізнався про скасування судом арешту майна "діамантового" прокурора Олександра Корнійця.

Про це він написав у Facebook.

"Арешт був накладений ще у вересні 2015, однак розуміючи, що через увагу суспільства до цієї справи в той час тихо скасувати арешт не вдасться, апеляцію дружина Корнійця подала лише в червні 2016 року, коли про справу "діамантових" потроху стали забувати. В своїй апеляції Світлана Корнієць, яка, до речі, займає посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Київської області, вказує на те, що між нею та чоловіком у 2013 році був укладений шлюбний контракт, за яким саме їй належить все майно та земельні ділянки Корнійця. І про це вона, звичайно ж, забула вказати у своїй декларації", - -зазначив Касько.

"Проте апеляційний суд став на сторону чесного начальника відділу прокуратури Київської області, поновив їй строки апеляційного оскарження (дарма, що не міг розглядати цю скаргу, бо справа вже давно слухається по суті в Голосіївському суді) та зняв арешт з половини всього майна Корнійця, незважаючи на те, що у разі доведення вини Корнійця, воно підлягало би конфіскації", - стверджує він.

Касько додав, що цією схемою можуть скористатися і колишні високопосадовці часів Януковича, і фігуранти свіжих справ НАБУ, "в яких знайдуться такі собі шлюбні контракти, за якими все арештоване у них майно виявиться власністю їхніх дружин". 

Нагадємо, Олександру Корнійцю та Володимиру Шапакіну закидають хабарництво та корупційну змову. Під час обшуку у них вилучили півмільйона доларів та діамантів на півмільйона гривень. Слухання справи "діамантових прокурорів" досі триває.

Суд надав охорону "діамантовому прокурору" Олександру Корнійцю

Суд надав охорону "діамантовому прокурору" Олександру Корнійцю