Суд скасував рішення про звільнення заступника голови НБУ

Приходько був звільнений в рамках люстрації.

Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним наказ НБУ від 22 жовтня 2014 року про звільнення Бориса Приходька з посади заступника голови НБУ в порядку люстрації.

Про це йдеться в постанові суду від 28 грудня 2015 року, пише "Українська правда" із посиланням на FinClub.

Приходько, звільнений у жовтні 2014 року в рамках закону "Про очищення влади", через рік - 13 листопада 2015 року - вимагав скасувати наказ НБУ №1827-к про його звільнення, поновити на посаді, виплатити середню зарплату за період з 22 жовтня 2014 року по момент фактичного поновлення на посаді, зобов'язати НБУ проінформувати Мін'юст про відкликання відомостей щодо застосування до нього заборони, передбаченої ч.3 ст.1 закону "Про очищення влади". Проте вже 22 грудня Борис Приходько направив до суду письмову заяву з проханням зменшити позовні вимоги до двох: визнати протиправним і скасувати оспорюваний наказ НБУ; зобов'язати НБУ проінформувати Мін'юст про відкликання відомостей щодо застосування до нього заборони, передбаченої ч.3 ст.1 закону "Про очищення влади".

Таким чином, Приходько більше не вимагав поновити його на посаді і виплатити зарплату за цей період. Оновлені вимоги суд задовольнив 28 грудня.

Як зазначає агентство "Інтерфакс-Україна", Національний банк вже подав до Київського апеляційного адміністративного суду апеляційну скаргу на рішення Окружного адміністративного суду Києва від 28 грудня 2015 року про визнання незаконним звільнення Приходько.

Приходько був призначений першим заступником голови Нацбанку в грудні 2012 року. Раніше працював директором казначейства Державного ощадного банку України. У березня 2014 року переведений на посаду заступника голови НБУ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: