Суд у Лондоні почав розглядати позов Порошенка про наклеп проти ВВС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Суддя визнав матеріал однобоким.

Високий суд Лондон почав розглядати позов президента України Петра Порошенка проти корпорації BBC. Глава української держави звинувачує британського мовника у наклепі через матеріал, в якому стверджувалося, що посередники начебто заплатили хабар у 400 тисяч доларів за першу зустріч із президентом США Дональдом Трампом.

7 лютого відбулися попередні слухання у справі, повідомляє видання PressGazette.

Порошенко звинувачує репортерів BBC у тому, що у завдяки їхньому матеріалу складається враження, що він винен у серйозній корупції. Він вважає це наклепом і вимагає спростування.

Під час судового засідання представник BBC заявляв, що у згаданій статті немає тверджень, буцімто Порошенко знав про цей хабар, відповідно, вона не може вважатися наклепом.

Вислухавши аргументи двох сторін, суддя Нікклін визнав матеріал BBC однобоким. На його думку, у читача після прочитання цієї статті не складається враження, що президент України не був залучений до передачі ймовірного хабара. Окрім того, суддя відмовив корпорації в оскарженні його рішення.

Нагадаємо, в статті ВВС йшлося про те, що зустріч президентів США Дональда Трампа та України Петра Порошенка в червні 2017 року була організована за великі гроші. В розслідуванні ВВС з посиланням на джерела повідомлялося, що спочатку зустріч Порошенка й Трампа планувалася короткою. Київ хотів більше часу на переговори. Тому, мовляв, підключили неофіційні канали – вийшли на адвоката Трампа Майкла Коена, який за своє сприяння в проведенні розширених переговорів нібито отримав від 400 до 600 тисяч доларів. 

Адміністрація президента України назвала цю інформацію фейком. В Адміністрації наголосили, що зустріч була організована винятково дипломатичними шляхами, зокрема за допомогою посольства України в США. У Порошенка вимагають опублікувати спростування інформації і обіцяють подати позов до суду у разі, якщо цього не відбудеться. Цей матеріал досі можна знайти на сторінці BBC, він не був видалений.

Відео За зустріч Порошенка з Трампом Майкл Коен отримав щонайменше 400 тисяч доларів

Британський телеканал BBC з посиланням на анонімні джерела, щойно повідомив: за зустріч президента України Петра Порошенка з Дональдом Трампом в червні минулого року особистий юрист президента США Майкл Коен таємно отримав щонайменше 400 тисяч доларів. Одним з джерел своєї інформації BBC називає "високопосадового співробітника служби безпеки в адміністрації Порошенка". 

За зустріч Порошенка з Трампом Майкл Коен отримав щонайменше 400 тисяч доларів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції