Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд ухвалив рішення про примусове доправлення Порошенка на допит

Запит щодо цього надійшов із ДБР.

У п’ятницю, 21 лютого, Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про забезпечення примусового приведення на допит до Державного бюро розслідувань народного депутата Петра Порошенка. Про це повідомляє УНІАН.

Фотографію тексту судової ухвали оприлюднив у своєму телеграм-каналі народний депутат Олександр Дубінський.

Ухвала про примусовий допит Порошенка
Олександр Дубінський / Facebook

У тексті зазначено, що рішення прийняте за клопотанням слідчого ДБР Олега Корецького. Судовою постановою передбачено здійснити приведення Порошенка на допит у процесуальному статусі свідка 28 лютого о 14:00 годині. Виконати рішення доручено органам Національної поліції. В постанові судді Крістіни Константінової вказано, що ухвала оскарженню не підлягає.

Напередодні тимчасова виконувачка обов’язків директора Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова заявила, що експрезидент Порошенко проігнорував три десятки викликів на допити, тому щодо нього може бути використаний такий засіб, як силове приведення.

Керівниця слідчого органу пояснила, що в межах процесуального законодавства пакети документів із доказами цього направлені до ГПУ, після чого матеріали мають передати до суду. "Нехай суд вирішує, чи достатньо підстав для приводу", - пояснила вона.

Відео Близько трьох годин тривав допит Порошенка в ДБР

Петро Порошенко таки з'явився на допит до Державного бюро. До цього він проігнорував більше двох десятків викликів, а в ДБР навіть заговорили про те, що можуть доправити його силоміць. Утім, цього не знадобилося. Політик сам прийшов, щоб відповісти на запитання в справі про можливу державну зраду під час підписання Мінських домовленостей. Саме спілкування з правоохоронцями тривало близько трьох годин. Порошенко поскаржився на перелік запитань, які йому ставили слідчі.  

Близько трьох годин тривав допит Порошенка в ДБР

Залиште свій коментар

Вибір редакції