Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прокуратура вимагала утримання під вартою з можливістю внести заставу у 5 мільйонів.

Апеляційний суд Києва відхилив скаргу прокуратури щодо зміни запобіжного заходу сину міністра внутрішніх справ Олександру Авакову, передає кореспондент ТСН.

Прокурори вимагали взяти підозрюваного під варту з можливістю внести заставу у 5 мільйонів гривень. Обвинувачення вважало, що він може переховуватись від органів слідства або ж впливати на свідків.

Водночас адвокати наполягають, що у підозрі навіть не вказано, що саме вчинив Аваков-молодший і за яке діяння його судитимуть. Крім того, адвокати заявили, що їхнього клієнта прослуховували та записували його приватні розмови, що є незаконним.

Розгляд справи про рюкзаки по суті почнуть розглядати не раніше, ніж за два місяці.

Нагадаємо, син міністра внутрішніх справ Олександр Аваков проходить як підозрюваний у справі про розкрадання державних 14,5 мільйона гривень під час закупівлі тактичних рюкзаків для потреб АТО. Їх, згідно із звинувачуваннями, придбали за завищеними цінами, а кошти перерахували фірмам з ознаками фіктивності. У цій справі відбулися гучні обшуки в Харкові та в Києві. У міністерстві внутрішніх справ називають цю справу політичною. Суд відпустив Олександра Авакова під особисте зобов'язання з вимогою здати всі паспорти до Державної міграційної служби.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції