Суд відмовив юристам Януковича у відкритті справи щодо конфіскації $ 1,5 млрд

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Захист екс-президента подавав скаргу. 

Апеляційний суд Донецької області відмовив захисту утікача Віктора Януковича у відкритті провадження щодо конфіскації 1,5 мільярда доларів. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

"Апеляційним судом Донецької області відмовлено у відкритті провадження щодо конфіскації 1,5 млрд доларів США за матеріалами апеляційної скарги адвокатів, які є представниками підприємств-нерезидентів злочинної організації Віктора Януковича", - йдеться у повідомленні.

Поки ГПУ рішення суду не отримала.

Як повідомлялося, 26 квітня державний "Ощадбанк" розпочав процес спецконфіскації 1,5 млрд доларів США (40 млрд грн), які перебувають на рахунках "сім'ї" Януковича. Фінустанова виконує рішення суду - гроші спрямують до державного бюджету України.

Глава держави Петро Порошенко наголосив, що кошти були повернені у державну казну.

"Гроші, вкрадені режимом Януковича, підуть на відновлення боєздатності українського війська", - йдеться в його повідомленні.

У готівковому еквіваленті вилучені у Віктора Януковича 1,5 мільярди доларів важили би 15 тонн. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко. Він констатував, що перерахування коштів завершене. 

Відео Стало відомо, на що підуть конфісковані гроші Януковича

Залиште свій коментар

Вибір редакції