Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд змінив Корбану запобіжний захід і дозволив виїхати за кордон

Строк досудового розслідування продовжили до 31 жовтня.

Екс-лідер партії "Укроп" Геннадій Корбан виїхав на лікування до Ізраїлю на підставі дозволу Дніпровського райсуду Києва.

Про це йдеться в ухвалі Печерського райсуду Києва від 11 серпня щодо запобіжного заходу для Корбана.

Як зазначено в документі, 7 червня суддя Дніпровського райсуду столиці змінив Корбану запобіжний захід з цілодобового домашнього арешту на особисте зобов'язання, "з покладенням на підозрюваного обов'язків, передбачених ч. 4 ст. 194 КПК України", дію яких було продовжено до 10 серпня включно.

Цього ж дня слідчий суддя Дніпровського райсуду Корбану дозволив виїхати до Ізраїля на лікування у Медичному центрі Іхілов Тель-Авіва.

Строк досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо Корбана продовжено до 31 жовтня  2016 року.

"Враховуючи, що на час розгляду клопотання строк, на який на підозрюваного були покладені обов'язки закінчився, ухвала про застосування запобіжного заходу припинила свою дію і обов'язки скасовані, тому відсутні правові підстави їх продовження", - йдеться в ухвалі.

Нагадаємо, основними статтями звинувачення проти Корбана були створення злочинного угрупування, розкрадання майна та викрадення людини.

Раніше суд змінив запобіжний захід для Геннадія Корбана з утримання під вартою на домашній арешт. Політику навіть не одягнули електронний браслет.

Як відомо, Корбан вже заявляв, що сумнівається у своєму поверненні у велику політику. Також він відмовився від висування на довиборах по 27-му виборчому окрузі у разі їхнього оголошення.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції