Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд знову переніс розгляд апеляції захисту Корбана

Політику проведуть повторне стентування судин.

Апеляційний суд міста Києва переніс розгляд клопотання про зміну запобіжного заходу політику Геннадію Корбану на 14 березня.

Про це повідомляє прес-секретар партії УКРОП Євгенія Кравчук у Facebook.

Вона розповіла, що під час розгляду апеляції на подовження терміну арешту Корбана його адвокат Олександр Лисак повідомив, що його підзахисний, відповідно до висновку лікарів, потребує проведення повторного стентування судин.

"Захисник вже направив до інституту Амосова адвокатський запит щодо надання протоколу консиліуму лікарів щодо стану здоров'я Геннадія Корбана, а також запит на ім'я директора Інституту серця Бориса Тодурова щодо надання інформації про стан здоров'я Геннадія Корбана та можливості проведення ще одного стентування. Відповіді на запити адвокат досі не отримав, відтак Олександр Лисак подав клопотання про відкладення розгляду справи, оскільки інформація про стан здоров'я підозрюваного матиме важливе значення при винесенні рішення колегією суддів", - зазначила Кравчук.

Суд задовольнив клопотання та призначив наступне засідання на 14 березня, о 10.30.

Під час розгляду апеляції на продовження терміну арешту Геннадія Корбана в Апеляційному суді Києва адвокат політика Олек...

Posted by Yevheniya Kravchuk on Friday, March 11, 2016

Раніше, 3 березня, Апеляційний суд Києва вже відкладав розгляд скарг адвокатів українського політика Геннадія Корбана на продовження терміну тримання політика під вартою. Таке рішення суд ухвалив у зв'язку із письмовою заявою адвоката Олександра Мірошника, який не зміг взяти участь у засіданні за станом здоров'я. 

Як відомо, Геннадій Корбан утримується в СІЗО СБУ в Києві. ГПУ підозрює політика у даванні хабарів працівникам управління по боротьбі з економічними злочинами та прокуратури.

Залиште свій коментар

Вибір редакції