Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд зняв арешт з нерухомості Авакова-молодшого

Знято арешт з квартир у Києві та Харкові.

Апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу сторони захисту і скасував арешт нерухомого майна сина глави МВС Арсена Авакова Олександра, котрого підозрюють у причетності до розкраданні державних коштів на суму 14,5 мільйона гривень.

Про це повідомляє "РБК-Україна".

"Апеляційну скаргу представника власника майна, адвоката Тарасова, задовольнити частково. Постанова слідчого судді Солом'янського районного суду Києва від ... листопада 2017 року, якою задоволено клопотання детектива НАБУ, накладено арешт на майно, що перебуває у власності Авакова, 1988 року народження, ... скасувати", - йдеться у постанові судді.

Зазначається, що арешт знято з квартир за адресою: вулиця Протасів Яр, 8, у Києві, а також вулиця Мироносицька, 22, у Харкові.

"Ухвалити нову постанову, якою призначити судовий розгляд в суді першої інстанції. Постанова Апеляційного суду оскарженню не підлягає. Повне зачитування рішення суду відбудеться 26 грудня о 16 год 16 хв", - додав суддя. 

Нагадаємо, син міністра внутрішніх справ Олександр Аваков проходить як підозрюваний у справі про розкрадання державних 14,5 мільйона гривень під час закупівлі тактичних рюкзаків для потреб АТО. Їх, згідно із звинувачуваннями, придбали за завищеними цінами, а кошти перерахували фірмам з ознаками фіктивності. У цій справі відбулися гучні обшуки в Харкові та в Києві. У міністерстві внутрішніх справ називають цю справу політичною. Суд відпустив Олександра Авакова під особисте зобов'язання з вимогою здати всі паспорти до Державної міграційної служби. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції