Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд зобов’язав ДБР відкрити кримінальне провадження проти Парубія

Слідчий мусить внести відомості до реєстру та підтвердити це позивачеві.

У суді оскаржено бездіяльність слідчого Державного бюро розслідувань щодо скарги про вчинення правопорушення головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм. Інформація про це міститься в Єдиному реєстрі судових рішень.

Скарга надійшла на бездіяльність слідчого щодо невнесення відомостей про вчинений злочин у реєстр досудових розслідувань. Заявник вказав, що 5 липня поштою надіслав відповідну заяву до бюро. В ній він стверджував, що Парубій здійснив кримінальний злочин – порушив ч.4 ст.157 Кримінального кодексу України, де йдеться про втручання службової особи з використанням службового становища у здійснення виборчою комісією повноважень, встановлених законом, вчинене шляхом незаконної вимоги чи вказівки з метою вплинути на рішення виборчої комісії.

Шевченківський районний суд Києва взяв до розгляду скаргу 22 липня. Ухвалою слідчого судді Віталія Ціктіча визначено задовольнити вимоги позивача і зобов'язати слідчого ДБР внести до реєстру відповідні відомості, про що надати заявнику виписку. Це судове рішення оскарженню не підлягає.

Фотогалерея Парубій проголосував у центрі Києва за президента і головнокомандувача України (5 фото)

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

ВідеоПерформанс для Парубія: Купрій приніс наручники, Савченко вимагала розпуску ВР

Почати новий пленарний тиждень Парубій планує з розблокування підписання закону про мову, а от за призначення інавгурації депутати, найімовірніше, візьмуться у четвер. Обстоювати дату 19 травня, на якій наполягає сам Володимир Зеленський, прийшли позафракційні нардепи Віталій Купрій і Надія Савченко. Вони мало не зірвали засідання, поскандаливши зі спікером.    

Перформанс для Парубія: Купрій приніс наручники, Савченко вимагала розпуску ВР

Залиште свій коментар

Вибір редакції