Судді Луценка включили "Мурку" і запропонували станцювати з прокурором

Судді Луценка включили "Мурку" і запропонували станцювати з прокурором

Суддя читав справу Луценка під «Мурку» / Фото: УНІАН

У залі суду, де проходить засідання у справі екс-глави МВС, включили музику.

Юрій Луценко вважає, що в Апеляційного суду вже є вирок у його справі. Про це він заявив після відхилення всіх клопотань засудженого та їхніх адвокатів, повідомляє "Українська правда".

"Погано, коли країною керує банда, але гірше, коли її обслуговує команда дебілів, яким головне набити своє черево, вмоститися в тепле крісло, мати право і далі безкарно збирати хабарі за те, що за вказівкою з Банкової раз у півроку ви виконуєте свої завдання", - заявив Луценко.

"Судді відбувають номер, щоб оголосити заздалегідь написаний вирок. Хочу звернути увагу, що сайт "Обозреватель" повідомив про відмову за нашим клопотанням за 20 хвилин до самого суду", - заявив він.

Луценко заявив, що "дії суддів штовхають країну в прірву під назвою, що римується зі словом Європа".

"Якщо в країні є ковбаса без м'яса, то чому не бути суду без закону. І він перед вами у всій красі. У Феміди в Україні давно треба забрати ваги, і дати червоний ліхтар. Вам всім трьом! Ви повії за назвою і покликанням!", - обурився Луценко.

Після цього суддя Присяжнюк почав оголошувати матеріали справи. На знак протесту депутат Юрій Стець включив пісню Океану Ельзи "Я не здамся без бою", гурту Мандри "Не спи, моя рідна земля" та інші пісні Майдану.

Коли суддя не відреагував, він включив "Мурку". "Прокуратура запрошує суддів (на танець)", - вигукнув депутат.

"При цьому цим танцюристам нічого не заважає", - сказав Луценко.

У відповідь суддя попросив не заважати журналістам і колегам суддям. "Єнакіївський вовк тобі колега. Це мені компенсація", - сказав Луценко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація